Laboratoř Nadace Vodafone

Nastartujte inovace kolem vás

Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost

Nové vítěze, kteří obdrží od Nadace Vodafone příspěvek ve výši 150.000 Kč budeme znát v červnu.

Podpořené projekty

Aktuálně běžící projekty

Do posledního ročníku s podporou Evropského sociálního fondu vstoupilo 26 týmů. Laboratoř tak uzavřela přihlášky. Týmy pokračují ve fázi inkubace, akcelerace a růstu.

Zde najdete kompletní seznam podpořených projektů.

V této fázi vyhledáváme vhodné projekty – kvalifikační kritéria najdete zde. Tato fáze trvá 3 měsíce, začíná a pro poslední ročník Laboratoře 2.0 končí 31.3.2019. V této fázi bude vybráno až 50 projektů, které postoupí do dalšího kola inkubace.

V této fázi se upevňují projektové týmy, získávají potřebné znalosti pro další rozvoj projektu od zkušených mentorů. Tato fáze trvá 3 měsíce, začíná v dubnu a končí v červnu 2019. V této fázi bude vybráno až 20 projektů, které postoupí do dalšího kola akcelerace.

V této fázi se týmy zaměřují na detailní zpracování všech parametrů podnikatelského záměru jako je definování cílových skupin, produktů a cenové politiky, distribučních kanálů, konkurence, technického řešení, rozpočtu, rizik a projektového plánu. Týmy pracují na minimálním produktu. Tato fáze trvá 3 měsíce, začíná v červenci a končí v září 2019. V této fázi budou vybráno až 10 projektů, které postoupí do dalšího kola růstu.

V této fázi už jdou připravené týmy s definovaným produktem na trh – pouštějí se do pilotních realizací, získávají první zkušenosti z reálného provozu a adaptují podle toho své plány a produkty. Opět využívají podpory mentorů programu. Tato fáze trvá 6 měsíců, začíná v říjnu 2019 a končí v březnu 2020. Do této fáze vstupují dva projekty s největším potenciálem.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Laboratoř Nadace Vodafone. Rozumím