Za 11 let jsme podpořili více jak 100 projektů. Více info

Zpět na přehled projektů

Nemá to na čele

Každý rok se v českých školách setká polovina dětí se šikanou. To je každé druhé dítě! Webová aplikace NEMÁ TO NA ČELE od organizace PROSTOR PRO, o.p.s. umožní rodičům a učitelům šikaně u dětí předcházet, případně ji včas odhalit a efektivně řešit. S aplikací to díky srozumitelným informacím, personalizovanému testu signálů šikany a široké celorepublikové databázi odborných pracovišť všichni zvládnou snáz. Aplikace provede rodiče a učitele citlivě krok za krokem celým procesem řešení tohoto závažného celospolečenského problému a v případě nutnosti je propojí přímo s regionálními odborníky.

Vznik aplikace podpořili: Nadace Vodafone Česká republika, Královéhradecký kraj, Tepelné hospodářství Hradec Králové, a. s. a Quadient s.r.o.

PROSTOR PRO, o.p.s. už 20 let pomáhá v Hradci Králové a od letošního roku také v Třebechovicích pod Orebem a v Kostelci nad Orlicí dětem a mladým lidem v obtížných životních situacích. Pomoc poskytuje v ulicích měst i v nízkoprahovém centru v hradeckých Malšovicích. S preventivními programy působí také v mnoha školách po celém Královéhradeckém kraji. Rodinám s dětmi nabízí psychologické poradenství a vzdělávání a 5 dní v týdnu také program ve volnočasovém rodinném centru. V roce 2019 otevřel PROSTOR PRO v Hradci Králové také klub pro seniory DŘEVĚNKA.

Cílová skupina

Rodiče a pedagogové

Technologie

Webová aplikace