Laboratoř Nadace Vodafone

Nastartujte inovace kolem vás

Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost

Přinášíme zprávy o tom, jak technologie mění lidské životy

Aktuální novinky

Hledáme nápady pro další ročník
21. 1. 2019

Cesta od nápadu k projektu může být dlouhá a klikatá. Ale nemusí. Pomohli jsme rozjet takové projekty jako Darujme.cz, Aplikace Záchranka, Adiquit, Deaf Travel nebo Aplikace Echo a teď chceme pomoci nastartovat i váš nápad.

Inkubace odstartovala
17. 12. 2018

Začátky bývají těžké, i proto chceme našim týmům co nejvíc pomoci. Ještě než odstartuje vzdělávání, dozvědí se, co je čeká.

Další novinky

30. 11. 2018
Aplikaci Echo podpořila kampaň Víc očí víc vidí

Aplikaci Echo podpořila kampaň Víc očí víc vidí

Nadace Vodafone se již třetím rokem sbírkami a dobrovolnictvím připojila k světovému svátku dárcovství Giving Tuesday. Hlavním podpořeným projektem se stala aplikace ECHO, která vzešla z Laboratoře Nadace Vodafone.

1. 10. 2018
Laboratoř vstoupila do dalšího ročníku

Laboratoř vstoupila do dalšího ročníku

Laboratoř Nadace Vodafone startuje do dalšího ročníku. Ten první ročník Laboratoře 2.0 s podporou Evropských fondů už je úspěšně za námi a hodně jsme se z něj poučili. Už brzy přivítáme nové týmy. Těšíme se!

20. 9. 2018
Představení investorům

Představení investorům

Součástí programu Laboratoře Nadace Vodafone je i představení investorům. Čeká vás plný sál lidí a omezený čas na prezentaci. Dobrým nápadem musíte umět zaujmout a my vás to naučíme.

19. 1. 2018
Do Laboratoře vstoupily i 3 týmy neslyšících

Do Laboratoře vstoupily i 3 týmy neslyšících

Laboratoř přijala do aktuálního běhu i tři vítězné týmy s prvního hackathonu pro neslyšící, který proběhl začátkem prosince v Brně pod patronací společnosti Tiché spojení.

20. 9. 2017
ImpACT Academy odstartovala svoji činnost

ImpACT Academy odstartovala svoji činnost

ImpACT Academy je transformačně vzdělávací program pro organizace, které cílí na pozitivní společenskou změnu a chtějí se zdokonalit ve sledování dopadu vlastní činnosti.

3. 7. 2017
Podpora sociálního podnikání

Podpora sociálního podnikání

Byla vyhlášena výzva č. 129 OPZ "Podpora sociálního podnikání". Příjem žádostí o podporu byl zahájen 30. června 2017. K dispozici je 150 milionů korun. Oprávněnými žadateli jsou OSVČ, obchodní korporace a nestátní neziskové organizace.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Laboratoř Nadace Vodafone. Rozumím