Laboratoř Nadace Vodafone

Nastartujte inovace kolem vás

Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost

Kreativní Slovník.cz

Jediný slovník na světě, se kterým se naučíte jakékoliv téma na jednom místě i s předložkami. Slovník v asociacích a s obrázky pro výuku cizích slovíček. Slovník je netradičně koncipován do tzv. „slovních map“, které velice jednoduše a vizuálně ukazují studentům/učitelům jazyků slovíčka v souvislostech a i s předložkami, které se s daným slovem pojí.

Cílem je vytvořit veřejně přístupnou databázi „slovních map“ pro výuku cizích slovíček, na které se podílejí rodilý mluvčí s handicapem z celého světa a tím tak mají možnost zapojit se do komunity a zajistit si příjem, nebo dokonce pasivní příjem. Lidé s handicapem budou namlouvat výslovnost slovíček, videí, kontrolovat správnost map atd. Z každé prodané mapy do škol či veřejnosti dostanou lidé s handicapem část z prodeje a právě tímto způsobem jim chceme pomoci být více nezávislí a svobodní dle jejich možností.

Onepager Kreativní Slovník.cz

  • Rok podpory 2016 - 2017
  • Region Celá ČR
  • Výše podpory 10 000 Kč

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Laboratoř Nadace Vodafone. Rozumím