Laboratoř Nadace Vodafone

Nastartujte inovace kolem vás

Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost

Aplikaci Echo podpořila kampaň Víc očí víc vidí

30. 11. 2018
Nadace Vodafone se již třetím rokem sbírkami a dobrovolnictvím připojila k světovému svátku dárcovství Giving Tuesday. Hlavním podpořeným projektem se stala aplikace ECHO, která vzešla z Laboratoře Nadace Vodafone.

Celkem po zdvojnásobení vybrané částky získá 800 838 Kč

Celkem 690 dárců podpořilo ve veřejné sbírce na portálu Darujme.cz dokončení aplikace ECHO, která do pátrání po dětech v ohrožení života či zdraví od prvních hodin zapojí širokou veřejnost. Lidé do půlnoci 27. 11. darovali 318 550 Kč, které Nadace Vodafone zdvojnásobila.

„Velice si vážíme každého příspěvku a moc děkujeme za všechny pozitivní reakce, které jsme dostali. Peníze použijeme na uhrazení vývoje a spuštění mobilní aplikace. Ta je v tuto chvíli víceméně hotová. Teď nás čeká testování a poté už aplikaci ECHO představíme spolu s Policií ČR jako nový nástroj systému Dítě v ohrožení,“ říká Martin Kaiser, jeden ze dvojice policistů, kteří s nápadem před rokem a půl přišli.

Aplikaci Echo podpořila kampaň Víc očí víc vidí

Další novinky

21. 1. 2019
Hledáme nápady pro další ročník

Hledáme nápady pro další ročník

Cesta od nápadu k projektu může být dlouhá a klikatá. Ale nemusí. Pomohli jsme rozjet takové projekty jako Darujme.cz, Aplikace Záchranka, Adiquit, Deaf Travel nebo Aplikace Echo a teď chceme pomoci nastartovat i váš nápad.

17. 12. 2018
Inkubace odstartovala

Inkubace odstartovala

Začátky bývají těžké, i proto chceme našim týmům co nejvíc pomoci. Ještě než odstartuje vzdělávání, dozvědí se, co je čeká.

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Laboratoř Nadace Vodafone. Rozumím