Laboratoř Nadace Vodafone

Nastartujte inovace kolem vás

Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost

Soutěž startupů, u jejichž zrodu stála alespoň jedna žena.

  • Datum konání 1. 2. 2018 - 7. 2. 2018
  • Region Celá ČR
  • Město Praha
Pořádá partner Pro veřejnost

MÁTE INOVATIVNÍ PROJEKT?
Nepropásněte příležitost vyhrát tuto soutěž a získat pozornost pro svůj startup, registrujte svůj tým ZDE do 1. února 2018. Nejprve je nutné si vytvořit profil na F6S a poté provést registraci na akci.

ZAUJALA VÁS TATO AKCE, ALE NECHCETE PREZENTOVAT?
Nevadí! Přijít na akci můžete i tak. Vstup je zdarma a budete mít skvělou možnost networkovat a podpořit své favoritky. Počet míst je omezen, proto si rezervujte místo ZDE.

KDY: 7. února 2018 od 19 hod.
KDE: ImpactHub Praha, Drtinova 10, Praha 5

Na organizaci národního kola WOMEN STARTUP COMPETITION se podílí Vodafone Nápad roku a MyStay. Ambasadorskou soutěže pro Českou republiku je Pavlína Zychová, která se sama jako soutěžící WOMEN STARTUP COMPETITION účastnila v roce 2015.

Vítězný tým kromě zajímavých věcných cen získá šanci reprezentovat Českou republiku na mezinárodním kole WOMEN STARTUP COMPETITION, která se bude konat letos v září v Londýně, zúčastní se 5denního bootcampu a dostane příležitost bojovat o pozornost místních investorů a médií.

Webová stránka Přidat do kalendáře

Women startup competition

Souhlasím s použitím cookies dle Prohlášení o ochraně osobních údajů na webu Laboratoř Nadace Vodafone. Rozumím