Office hours

Konzultace nastavená přímo podle potřeb jednotlivých projektů.
  • Odborné rady a informace
  • Řešení konkrétního problému
  • Konzultace přímo na míru
  • Specialista pouze pro vás

Konzultanti

S našimi týmy budou konzultovat tito specialisté.
leona_doleckova_02_1x_300w

Pracuje ve společnosti IdeaSense, kde má na starosti vedení jednotlivých inovačních projektů s využitím metody design thinking. Specializuje se na organizační rozvoj, design produktů a služeb na základě zjištěných potřeb cílových uživatelů. Předchozí zkušenosti získala zejména na poli mezikulturního vzdělávání a rozvoji neziskových organizací v zahraničí. Jako školitelka pro mezikulturní témata více než 10 let spolupracovala se společností Cartus a organizací AFS. Pod hlavičkou Člověka v tísni pomáhala prostřednictvím workshopů, konzultací a grantových programů více než 25 organizacím s přípravou a realizací jejich projektů. V pozici Head of Programs řídila Leona projekty Člověka v tísni v Barmě. Svůj volný čas věnuje čtení knih všeho druhu, cestování a objevování nových kulturních míst a zážitků v Praze.

Leona Dolečková

ruda_cihak_03_1x_300w

Řídí společnost IdeaSense, kterou společně s Kateřinou Ailovou založil v roce 2012. Ve společnosti se věnuje práci na inovačních projektech stejně tak jako rozvoji inovační kultury a implementaci inovačních ekosystémů. V minulosti pracoval na pozici technického ředitele ve společnosti Lucent Technologies, kde ve spolupráci s americkými Bell Labs přiváděl na český trh nové typy technologických inovací zejména v oblasti vláknové optiky. Během svého působení v ČSA vedl sekci Inovací a Projektů, kde úspěšně zavedl fungující inovační ekosystém pro efektivní řízení nápadů od jejich vzniku až po projektovou implementaci. Ve společnosti Vodafone vedl jako ředitel pro strategickou transformaci řadu složitých transformačních projektů zaměřených na technologie, obchod, marketing a zákaznickou zkušenost. Vystudoval obor telekomunikace a doprava na Technické Univerzitě v Žilině. Ruda je aktivní pilot jednomotorových letadel a ve svém volném čase se věnuje letecké akrobacii.

Rudolf Čihák

lab_mrazek_300

Pracuje v reklamě a marketingu již více než šest let, převážně na pozicích strategického plánovače kampaní v mezinárodních reklamních agenturách. Specializuje se na digitální marketing a integrované reklamní kampaně. Vystudováním magisterského programu reklamy na Louisiana State University získal nejen zvláštní titul MMC, ale především silný teoretický a praktický základ z nejrozvinutějšího reklamního trhu na světě. Momentálně buduje svou značku Hezkey a mění náhled Čechů na služby bytových architektů.

Pavel Mrázek

lab_schmid_300

Přes 8 let se věnuje marketingovému výzkumu. Řemeslo a rutinu výzkumu trhu se učil ve velkých mezinárodních agenturách, aby pak přesídlil do Perfect Cowd, kde má prostor rozvíjet své vlastní přístupy. Snaží se zejména propojovat svět marketingového výzkumu s analýzou sociálních médií.

Honza Schmid

IMG_Eva_Marzini300x300

Eva Marzini založila agenturu Magenta Communications, která se specializuje na mezinárodní komunikaci a komunikaci značek. Mentoruje startupové projekty. Úzce spolupracuje s JIC Star Cube a Houstone, We‘ve got Startup. Má více než 10 let zkušeností z médií, marketingu a PR. Dříve řídila komunikaci a PR nadnárodních společností. Před tím pracovala v redakcích TV, tištěných a online médiích. Zaměřuje se na strategické poradenství, branding a nabízí komunikační kurzy například, jak prodat sdělení či mediální trénink.

Eva Marzini

lab_lukas_cypra

Podporuje rozvoj malých a středních firem v ČR. Více než 15 let se pohybuje v prostředí obchodu a business developmentu. Působil na různých obchodních i manažerských pozicích - např. jako obchodní ředitel či ředitel pro rozvoj ve společnosti Siemens Enterprise Communications v ČR nebo jako idea developer v úspěšném vývojářském studiu Inmite. Je také absolventem Podnikohospodářské fakulty VŠE. V současné době organizuje podnikatelská poradní setkání v rámci The Alternative Board, zastřešuje sekci ZákazníkyProFirmy vzdělávacího projektu ProFirmy.eu a individuálně podporuje majitele firem primárně v oblastech obchodu, práce se zákazníky, rozvoje řešení atd. Mimo to občas hledá keše, hraje volejbal a věnuje se čchi-kungu.

Lukáš Cypra

jiri_breda

Dvacet let „sbírá“ užitečné informace a praktické zkušenosti z mnoha vědních oborů lidského poznání (koučování, vedení a motivace lidí, rozvoj osobnosti, psychologie, sociologie, puantropologie, genetiky nebo ludologie). Tyto zkušenosti pak formou individuálního přístupu předává dál. Vede lidi k vyšší efektivitě a organizace zase k tomu, aby byly lepším místem pro své zaměstnance. Pracuje s vnitřní motivací a životními a kariérními cíli klientů, skrze něž pomáhá řešit aktuální problémy v jejich současné práci. Sám říká, že pomáhá lidem otevřít oči a vrací je tam, kde vždy byli.

Jiří Bréda

janickova_300

Facilitátorka, lektorka soft skills a ambassadorka společnosti NEULAND pro vizualizaci v ČR. Zaměřuje se na inovativní techniky prezentace, vizuální komunikaci a prodej/marketing. Tato témata tvoří pilíře projektů Elevator Speech a Visual Coach, které Marcela založila a úspěšně vede. Je také lektorkou rozvojových programů a školení pro společnosti v oblasti IT/Telco, automotive, zdravotnictví či financí. Mezi její největší klienty patří např. T-Mobile, UniCreditBank, Fresenius Medial Care, SKANSKA, LIDL, VFN Praha, ACISION a další. Dokáže podporovat sdílení nových nápadů, projektů a myšlenek a poskytuje poradenství jednotlivcům i týmům v jejich komunikaci a sebeprezentaci. Jako mentorka je zapojená v organizacích podporujících podnikání a uplatnění (nejen) žen na pracovním trhu.

Marcela Janíčková

marketa-pechouckova

Pracuje na ministerstvu práce a sociálních věcí.Je zodpovědná za podporu sociálních inovací financovaných z Evropského sociálního fondu. Ráda pomáhá iniciativám, které chtějí znát pravé příčiny problémů, hledají pro ně řešení a nebojí se sledování a měření dopadu; v ideálním případě mají ambici na systémovou změnu. Předchozí pracovní zkušenosti - státní správa včetně Evropské komise a trocha poradenství.

Markéta Pěchoučková

michal-kubin

Michal coby konzultant na volné noze prošel nejrůznějšími oblastmi marketingu – od online marketéra (SEO/SEM), přes všestranného marketingového specialistu až po marketingového manažera několika projektů či v rámci klientských společností nejrůznějších oborů jak v B2C, tak v B2B. Po několika letech působení založil vlastní značku – společnost Brandboost, pod jejíž hlavičkou dnes působí a která je zároveň jeho laboratoří pro testování nových nápadů. Miluje grafický design, logo design a práci s návrhy byznys modelů.

Michal Kubín

jana-ecksteinova

Na crowdfudingovém portálu hithit.cz spustila Jana už nějakých 700 projektů a pořád jí to baví. Specializuje se na reward based crowdfunding, tedy ten, co znáte z Hithit.cz nebo třeba z Kickstarter.com. Poradí vám jestli se pro váš projekt takový druh financování hodí, na co si dát pozor a co nepodcenit při přípravě kampaně. A taky proč je crowdfunding tak báječný nástroj.

Jana Ecksteinová

pavlina-zemanova

Pavlína je po celý svůj profesní život pevně spojená s telekomunikacemi. Po studiích působila několik let jako pedagog na Středním odborném učilišti Telekomunikačním v Ostravě Porubě.

Poté se začala věnovat telekomunikacím v roli konzultační . Ve Vodafone pracuje 9 let, kde začínala spolupráci na projektu konvergované služby fix-mobile Vodafone Onenet.

Nyní se 5 let věnuje partnerskému program v oblasti IoT/Machine to machine . Pavlína je součásti týmu IoT Vodafone Global a díky tomu má možnost inspirovat partnery Vodafone CZ zkušenostmi v oblasti IoT z celého světa.

Svou rovnováhu nachází ve své rodině, svých 3 úžasných, již téměř dospělých dětech, pobytu v přírodě a fyzických aktivitách.

Pavlína Zemanová

gabriela-drastichova

Gábinu baví lidi s nápadem, začínala tím, že pro takové lidi vymýšlela školení, pak je hledat do sociálních služeb, kde nápady překlápěla do projektů.

Dnes je Gábina programovou vedoucí Nadace Vodafone, kde pracuje s projekty technologických sociálních inovací. Poradí vám s projektovým vedením, evaluací projektu a měřením sociálního

Gabriela Drastichová

jan-pulkrabek

Honza působí jako Online Application Development Manager u společnosti Vodafone. Dále je zakladatelem Tichého spojení, které sposkytuje svým klientům tlumočení do znakového jazyka. Na vrubu má letité zkušenosti s projektovým řízením. Sám o sobě říká, že rád řeší zapeklité hádanky (takovou rubikovku umí složit pod dvě minuty). Tato vášeň se promítá i do jeho pracovního života, přičemž každý problém pro něj představuje výzvu, jak najít jeho nejlepší řešení.

Jan Pulkrábek