Office hours

Konzultace nastavená přímo podle potřeb jednotlivých projektů.
  • Odborné rady a informace
  • Řešení konkrétního problému
  • Konzultace přímo na míru
  • Specialista pouze pro vás

Konzultanti

S našimi týmy budou konzultovat tito specialisté.

Pracuje ve společnosti IdeaSense, kde má na starosti vedení jednotlivých inovačních projektů s využitím metody design thinking. Specializuje se na organizační rozvoj, design produktů a služeb na základě zjištěných potřeb cílových uživatelů. Předchozí zkušenosti získala zejména na poli mezikulturního vzdělávání a rozvoji neziskových organizací v zahraničí. Jako školitelka pro mezikulturní témata více než 10 let spolupracovala se společností Cartus a organizací AFS. Pod hlavičkou Člověka v tísni pomáhala prostřednictvím workshopů, konzultací a grantových programů více než 25 organizacím s přípravou a realizací jejich projektů. V pozici Head of Programs řídila Leona projekty Člověka v tísni v Barmě. Svůj volný čas věnuje čtení knih všeho druhu, cestování a objevování nových kulturních míst a zážitků v Praze.

Leona Dolečková

Řídí společnost IdeaSense, kterou společně s Kateřinou Ailovou založil v roce 2012. Ve společnosti se věnuje práci na inovačních projektech stejně tak jako rozvoji inovační kultury a implementaci inovačních ekosystémů. V minulosti pracoval na pozici technického ředitele ve společnosti Lucent Technologies, kde ve spolupráci s americkými Bell Labs přiváděl na český trh nové typy technologických inovací zejména v oblasti vláknové optiky. Během svého působení v ČSA vedl sekci Inovací a Projektů, kde úspěšně zavedl fungující inovační ekosystém pro efektivní řízení nápadů od jejich vzniku až po projektovou implementaci. Ve společnosti Vodafone vedl jako ředitel pro strategickou transformaci řadu složitých transformačních projektů zaměřených na technologie, obchod, marketing a zákaznickou zkušenost. Vystudoval obor telekomunikace a doprava na Technické Univerzitě v Žilině. Ruda je aktivní pilot jednomotorových letadel a ve svém volném čase se věnuje letecké akrobacii.

Rudolf Čihák

Pracuje v reklamě a marketingu již více než šest let, převážně na pozicích strategického plánovače kampaní v mezinárodních reklamních agenturách. Specializuje se na digitální marketing a integrované reklamní kampaně. Vystudováním magisterského programu reklamy na Louisiana State University získal nejen zvláštní titul MMC, ale především silný teoretický a praktický základ z nejrozvinutějšího reklamního trhu na světě. Momentálně buduje svou značku Hezkey a mění náhled Čechů na služby bytových architektů.

Pavel Mrázek

Přes 8 let se věnuje marketingovému výzkumu. Řemeslo a rutinu výzkumu trhu se učil ve velkých mezinárodních agenturách, aby pak přesídlil do Perfect Cowd, kde má prostor rozvíjet své vlastní přístupy. Snaží se zejména propojovat svět marketingového výzkumu s analýzou sociálních médií.

Honza Schmid

Eva Marzini založila agenturu Magenta Communications, která se specializuje na mezinárodní komunikaci a komunikaci značek. Mentoruje startupové projekty. Úzce spolupracuje s JIC Star Cube a Houstone, We‘ve got Startup. Má více než 10 let zkušeností z médií, marketingu a PR. Dříve řídila komunikaci a PR nadnárodních společností. Před tím pracovala v redakcích TV, tištěných a online médiích. Zaměřuje se na strategické poradenství, branding a nabízí komunikační kurzy například, jak prodat sdělení či mediální trénink.

Eva Marzini

Podporuje rozvoj malých a středních firem v ČR. Více než 15 let se pohybuje v prostředí obchodu a business developmentu. Působil na různých obchodních i manažerských pozicích - např. jako obchodní ředitel či ředitel pro rozvoj ve společnosti Siemens Enterprise Communications v ČR nebo jako idea developer v úspěšném vývojářském studiu Inmite. Je také absolventem Podnikohospodářské fakulty VŠE. V současné době organizuje podnikatelská poradní setkání v rámci The Alternative Board, zastřešuje sekci ZákazníkyProFirmy vzdělávacího projektu ProFirmy.eu a individuálně podporuje majitele firem primárně v oblastech obchodu, práce se zákazníky, rozvoje řešení atd. Mimo to občas hledá keše, hraje volejbal a věnuje se čchi-kungu.

Lukáš Cypra

Dvacet let „sbírá“ užitečné informace a praktické zkušenosti z mnoha vědních oborů lidského poznání (koučování, vedení a motivace lidí, rozvoj osobnosti, psychologie, sociologie, puantropologie, genetiky nebo ludologie). Tyto zkušenosti pak formou individuálního přístupu předává dál. Vede lidi k vyšší efektivitě a organizace zase k tomu, aby byly lepším místem pro své zaměstnance. Pracuje s vnitřní motivací a životními a kariérními cíli klientů, skrze něž pomáhá řešit aktuální problémy v jejich současné práci. Sám říká, že pomáhá lidem otevřít oči a vrací je tam, kde vždy byli.

Jiří Bréda

Facilitátorka, lektorka soft skills a ambassadorka společnosti NEULAND pro vizualizaci v ČR. Zaměřuje se na inovativní techniky prezentace, vizuální komunikaci a prodej/marketing. Tato témata tvoří pilíře projektů Elevator Speech a Visual Coach, které Marcela založila a úspěšně vede. Je také lektorkou rozvojových programů a školení pro společnosti v oblasti IT/Telco, automotive, zdravotnictví či financí. Mezi její největší klienty patří např. T-Mobile, UniCreditBank, Fresenius Medial Care, SKANSKA, LIDL, VFN Praha, ACISION a další. Dokáže podporovat sdílení nových nápadů, projektů a myšlenek a poskytuje poradenství jednotlivcům i týmům v jejich komunikaci a sebeprezentaci. Jako mentorka je zapojená v organizacích podporujících podnikání a uplatnění (nejen) žen na pracovním trhu.

Marcela Janíčková

Pracuje na ministerstvu práce a sociálních věcí.Je zodpovědná za podporu sociálních inovací financovaných z Evropského sociálního fondu. Ráda pomáhá iniciativám, které chtějí znát pravé příčiny problémů, hledají pro ně řešení a nebojí se sledování a měření dopadu; v ideálním případě mají ambici na systémovou změnu. Předchozí pracovní zkušenosti - státní správa včetně Evropské komise a trocha poradenství.

Markéta Pěchoučková